close
Menu

YURTTAŞLAR GRUP 90’lı yılların başında Turgut YURTTAŞ,  Nadir YURTTAŞ ve Yılmaz YURTTAŞ kardeşler tarafından zirai ve tarımsal makine ve ekipmanların ve diğer zirai faaliyetlere yönelik ürünlerin alım-satımı ile ticari faaliyete başlamış olup 1997 yılında Yurttaşlar Motorlu Araçlar, 2002 yılında Yurttaşlar Un Gıda ve 2010 yılında Yurttur Turizm şirketlerini kurmuşlardır.

Yurttaşlar Un Gıda LTD. ŞTİ. Kırşehir ili Mucur ilçesinde faaliyet göstermektedir. Un ve yan ürünler üreten fabrikamızın bünyesinde CP yem A.Ş. bayiliği bulunmaktadır.

Yurttaşlar Motorlu Araçlar Ankara, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale John Deere bayiliğinin yansıra Çeşitli tarım alet ve ekipmanları bayilikleri de vardır. 1997 yılından beri çiftçilerimize en iyi hizmeti vermek için kendimizi geliştirmekteyiz ve geliştirmeye de devam etmekteyiz.

Yurttur Turizm şirketimiz Türkiye’nin tatil cennetlerinden Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Nevşehir ili Ürgüp ilçesindeki otelimiz lüks odaları ve huzur verici atmosferi ile misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ  :   Çeşitli çiftçi ihtiyaçlarını ve beklentilerini uzman kadro ile birlikte karşılamak ve müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ  :   Kurumsal yapısıyla çevresindekilere örnek teşkil eden ve alanında daima lider bir firma olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ayrıca bakınız :